Účast žáků na soutěžích
Škola po celou dobu své existence s enormním úsilím přistupuje k profesním soutěžím v rámci škol svého druhu.
Sleduje tím nejen větší profesionalizaci svých žáků, studentů a pedagogů, ale i přípravu žáků na stěžejní a náročné situace.
V neposlední řadě se pedagogové a mistři odborného výcviku snaží zvednout prestiž školy v očích žáků a studentů, odborné i laické veřejnosti a také konkurenčních škol.
Ve školním roce 2004/05 se za Střední školu gastronomickou Adolpha Kolpinga ve Žďáře nad Sázavou se zúčastnili soutěží tito žáci:
Gastro Hradec Králové 2005 - VIII. ročník národní soutěže kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí
- Petr Chalupa, žák 2. ročníku oboru společné stravování a získal stříbrné ocenění v kategorii Junior
- Šárka Havlíčková, žákyně 3. ročníku oboru cukrář-výroba a získala stříbrné ocenění v kategorii Junior
Ve školním roce 2005/06 se za Střední školu gastronomickou Adolpha Kolpinga ve Žďáře nad Sázavou se zúčastnili soutěží tito žáci:
- Stanislav Řezníček, žák 1. ročníku oboru kuchař získal stříbrné ocenění v kategorii Junior (Gastro Hradec Králové 2006)
- Lenka Slonková, žákyně 2. ročníku oboru cukrář-výroba a získala stříbrné ocenění v kategorii Junior (Gastro Hradec Králové 2006)
Ve školním roce 2006/07 se za Střední školu gastronomickou Adolpha Kolpinga ve Žďáře nad Sázavou se zúčastnili soutěží tito žáci:
- Vendula Vítková C2 – jazyková soutěž Juniorlingua – německý jazyk (20. 3. 2007) –– 6 -7. místo z 11 účastníků
- Lucie Smíšková C2 - jazyková soutěž Juniorlingua – německý jazyk (20. 3. 2007) –– 6.-7. místo z 11 účastníků
- Eva Smolíková C2 – Gastro Hradec (19. 4. 2007) –– 3. místo v juniorské kategorii cukrářů
- Stanislav Řezníček K2 – Gastro Hradec (19. 4. 2007) –– 3. místo v juniorské kategorii kuchařů
- Čech Lukáš N1, Beran Jindřich N1, Bena Martin N1, Šikl Jan N1, Matějka Tomáš K2, Jiří Kosář K2, Lubor Čížek K2, Jakub Mahel K2, Jan Pazdera K2, Martin Tatíček Č2, Marek Machovec K3 – oblastní a okresní kolo turnaje v sálové kopané (26. 4. 2007, 23. 5. 2007)
Školu též reprezentovala Renata Harvánková, učitel odborného výcviku, s výrobkem Socha Davida, za kterou získala stříbrné ocenění v kategorii Senior (Gastro Hradec Králové 2007).
Ve školním roce 2007/08 se za Střední školu gastronomickou Adolpha Kolpinga ve Žďáře nad Sázavou zúčastnili žáci těchto soutěží:
Gastro Hradec Králové 2008 - národní soutěž kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí Školu reprezentovali:
- Bohumíra Holánková, žákyně 1. ročníku oboru cukrář-výroba s výrobkem „Dezertní talíře“, za kterou získala zlaté ocenění v kategorii Junior a celkově 3. místo
- Stanislav Řezníček, žák 3.ročníku oboru kuchař s výrobkem míst „Finger food“, za kterou získal bronzové ocenění v kategorii Junior
Europain 2008 - mezinárodní veletrh cukrářů a pekařů
Žáci a učitelé se zúčastnili týdenní exkurze prestižního veletrhu.
Sommelierská soutěž Grand Prix Znojemský hrozen 2007
Školu reprezentovali:
- Miroslav Pokorný, žák 2. ročníku nástavbového studia. Na soutěž se z předcházejících kol kvalifikovalo celkem 50 soutěžících. Mirek se v této tvrdé konkurenci umístil na 16. místě.
Ve školním roce 2008/09 se za Střední školu gastronomickou Adolpha Kolpinga ve Žďáře nad Sázavou zúčastnili žáci těchto soutěží:
obor kuchař :
- Gastro Hradec 2008 (národní soutěž kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí)
- školu zde reprezentoval Tomáš Klimeš, žák 3. ročníku oboru kuchař s výrobkem „Finger food“, za kterou získal bronzové ocenění v kategorii Junior.
obor cukrář - výroba:
- Gastro Hradec 2009 (národní soutěž kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí)
- školu zde reprezentovaly Kristýna Vokounová, žákyně 2.ročníku oboru cukrář-výroba s výrobkem „Petits Fours“, za kterou získala stříbrné ocenění v kategorii Junior a Monika Kuchařová, žákyně 1. ročníku oboru cukrář-výroba s talířovými dezerty, za které získala stříbrné ocenění v kategorii Junior.
jazyková soutěž Juniorlingua:
- Juniorlingua Třebíč (krajské kolo)
- školu zde reprezentovali Jana Skalníková (2. ročník oboru číšník-servírka) a Eva Gregorová (3. ročník oboru kuchař) v německém jazyce a získaly 8. resp. 9. místo
Ve školním roce 2009/10 se za Střední školu gastronomickou Adolpha Kolpinga ve Žďáře nad Sázavou zúčastnili žáci těchto soutěží:
obor kuchař :
- Gastro Hradec 2010 (národní soutěž kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí)
- školu zde reprezentoval Stanislav Řezníček, žák 1. ročníku nástavbového studia oboru Společné stravování s výrobky na téma dvouporcová restaurační mísa a čtyřchodové menu, za které získal bronzové ocenění v kategorii Junior.
obor cukrář - výroba:
- Gastro Hradec 2010 (národní soutěž kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí)
- školu zde reprezentovala Monika Kuchařová, žákyně 2. ročníku oboru cukrář-výroba s výrobkem na téma „šest talířových dezertů“ na volné téma, za kterou získala stříbrné ocenění v kategorii Junior. - Moravský pohár 2010 (soutěž cukrářského umění v Bzenci)
- školu zde reprezentovala Aneta Sádlíková, žákyně 2. ročníku oboru cukrář-výroba s výrobky čtyři druhy dezertů, slavnostní dort a monument na volné téma, za kterou získala bronzové ocenění. - Školní kolo soutěže cukrářských dovedností O Pohár Adolpha Kolpinga - 1. ročník
vítězové
1. Kateřina Doležalová (C2)
2. Martina Chroustová (C2)
3. Šárka Kukačková (C2)
jazyková soutěž Juniorlingua:
- Juniorlingua Třebíč (okresní kolo)
- školu zde reprezentovali Markéta Hoferová, žákyně 1. ročníku oboru číšník-servírka v německém jazyce a získala 2. místo.
Soutěže 2010/2011
obor kuchař :
- Gastro Junior 2011 – regionální kolo (juniorská gastronomická soutěž)
-školu zde reprezentoval Stanislav Řezníček, žák 2. ročníku nástavbového studia oboru Společné stravování se soutěžním menu Roláda z kuřecího stehna plněná hranolkem uzené kýty a hranolkem kuřecích prsíček ve špenátovém listu a Kuřecí prsíčko plněné fáší z hlívy ústřičné a sušených švestek s rozmarýnem, za které získal zlaté ocenění v kategorii Junior. Tímto oceněním se kvalifikoval do celostátního finále. - Gastro Junior 2011 – celostátní finále (juniorská gastronomická soutěž)
-školu zde reprezentoval Stanislav Řezníček, žák 2. ročníku nástavbového studia oboru Společné stravování se soutěžním menu Závitek z kuřecího stehna plněný hlívou ústřičnou, sušenou švestkou a rozmarýnem a Grilovaná prsíčka ve slaninovém mantlu s jemným špenátovým pyré a vinným demiglace, za které získal bronzové ocenění v kategorii Junior.
obor cukrář - výroba:
- Gastro Hradec 2011 (národní soutěž kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí)
-školu zde reprezentovala Renata Sedláková, žákyně 1. ročníku oboru cukrář-výroba s výrobkem na téma „místa Petits Fours“, za kterou získala stříbrné ocenění v kategorii Junior. - Den Evropy (cukrářská soutěž pod záštitou EK)
-školu zde reprezentoval dvoučlenný tým Šárka Kukačková a Martina Chroustová, obě žákyně 2.ročníku oboru cukrář-výroba s dortem s motivem sjednocené Evropy, který získal 4. místo.
obor číšník-servírka :
- Gastro Junior 2011 – regionální kolo (juniorská gastronomická soutěž)
-školu zde reprezentovala Šárka Kučerová, žákyně 2. ročníku oboru číšník-servírka s prací „Flambované krevety podané na špenátových těstovinách s kaviárovou omáčkou“, za kterou získala bronzové ocenění v kategorii Junior. Postoupila tak do národního kola. - Gastro Junior 2011 – národní kolo (juniorská gastronomická soutěž)
-školu zde reprezentovala Šárka Kučerová, žákyně 2. ročníku oboru číšník-servírka s prací „Grilovaná husí játra foie gras, flambovaná brandy společně s hruškou a podaná na toastu bílého chleba s bramborovým chipsem a omáčkou z lesních plodu“.
jazyková soutěž Juniorlingua
- Juniorlingua Třebíč (okresní kolo)
- školu zde reprezentovali:
Monika Faltýnková, žákyně 1. ročníku oboru cukrář, v německém jazyce a získala 2. místo;
Filippos Kaminaras, žák 1. ročníku oboru kuchař, v anglickém jazyce a získal 4. místo.
Soutěže 2011/2012
jazyková soutěž Juniorlingua
- Juniorlingua Třebíč (okresní kolo)
- školu zde reprezentovali:
Monika Faltýnková, žákyně 2. ročníku oboru cukrář, v německém jazyce a získala 1. místo;
Dita Sobotková, žákyně 3. ročníku oboru číšník, v německém jazyce a získala 3. místo.
Soutěže 2012/2013
jazyková soutěž Juniorlingua
- Juniorlingua Třebíč (okresní kolo)
- školu zde reprezentovali:
Monika Faltýnková, žákyně 3. ročníku oboru cukrář, v německém jazyce a získala 3. místo
odborná gastronomická soutěž
- Gastro Hradec (krajské kolo)- školu zde reprezentovali: Klára Straková, žákyně 1. ročníku oboru cukrář s výrobky Petits Fours a získala zlaté ocenění;Lucie Dokulilová, žákyně 1. ročníku oboru kuchař s vícechodovým a získala stříbrné ocenění.
Soutěže 2013/2014
jazyková soutěž Juniorlingua
- Juniorlingua Třebíč (okresní kolo)
- školu zde reprezentovali:
Anna Sladká, žákyně 2. ročníku oboru číšník, v anglickém jazyce a získala 1. místo,
Sebastian Nagel, žák 2. ročníku oboru kuchař, v německém jazyce a získala 2. Místo.
odborná gastronomická soutěž
- Gastro Hradec (krajské kolo)
- školu zde reprezentovali:
Lucie Dokulilová, žákyně 2. ročníku oboru kuchař s výrobkem Čtyřchodové menu a získala stříbrné ocenění;
Blanka Merunková, žákyně 2. ročníku oboru cukrář s výrobkem Petits Fours a získala zlaté ocenění