Školní soutěž O Pohár Adolpha Kolpinga 2017

11. 1. 2017 se uskutečnila v naší škole školní soutěž O Pohár Adolpha Kolpinga 2017. Soutěže se účastnilo 10 soutěžících všech ročníků oboru cukrář. Miroslava Slámová C1, Monika Krbcová C1, Jana Rosecká C1, Dagmar Stará C2, Monika Valová C2, Václav Kučírek C2, Jan Vokurka C2, Eliška Pytlíková C2, Tereza Turková C3, Lucie Řezníčková C3.

11. 1. 2017 se uskutečnila v naší škole školní soutěž O Pohár Adolpha Kolpinga 2017.  Soutěže se účastnilo 10 soutěžících všech ročníků oboru cukrář. Miroslava Slámová C1, Monika Krbcová C1, Jana Rosecká C1, Dagmar Stará C2, Monika Valová C2, Václav Kučírek C2, Jan Vokurka C2, Eliška Pytlíková C2, Tereza Turková C3, Lucie Řezníčková C3.
Soutěžící měli připravit v časovém limitu 4 kusy talířových dezertů, kde měli za úkol použít vybranou surovinu, a to různé druhy jádrovin, které mohli zakomponovat do korpusu, náplně, omáčky nebo na ozdobu. Soutěžící hodnotila odborná komise, ve které zasedli jako předseda komise zástupce firmy Nowicom Praha Roman Berko, jako další členové učitelka odborného výcviku Klára Němcová Daňková a Mgr. Markéta Zrzavá. V hodnocení získali soutěžící body za hygienu práce, chuť výrobku a jeho zpracování, práci se surovinou, bezpečnost práce, estetiku a prezentaci výrobku.
Všichni soutěžící připravili krásné výrobky, za které byli oceněni. V tomto ročníku školní soutěže zvítězily:
1. Monika Valová C2
2. Jana Mrkosová C1
3. Dagmar Stará  C2


Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za jejich snahu a odvahu prezentovat se v naší soutěži.
Za organizaci  UOP Iva Sýkorová, UOV Jana Obrová, UOV Renata Dvořáková.

 

gallery