Představení Střediska volného času

nabídka mimoškolních aktivit

Středisko volného času nabízí pro naše studenty velké množství mimoškolních aktivit, během kterých se mohou věnovat tomu, co je baví, vyzkoušet si nové a zajímavé věci, zdokonalovat se ve svých dovednostech a sdílet zážitky se svými spolužáky. 

Kromě gastronomických kroužků máme v nabídce kroužky sportovní, jazykové, výtvarné, programátorské, přírodovědné,  lego a robotiku, 3D tisk, foto a video ateliér, kde si mohou vyzkoušet a naučit se pracovat se současnou moderní technikou.

Kroužky probíhají pravidelně během školního roku, formou odpoledních workshopů nebo jako jednorázové aktivity, na které jsou srdečně zváni také rodiče a přátelé našich studentů.

V minulých letech proběhly například kurzy přípravy kávy, vaření steaků, italské kuchyně, mořských plodů, kurz etikety s panem Ladislavem Špačkem a mnoho dalších. Na tyto kurzy zveme špičkové odborníky z gastronomie a studenti tak mají možnost učit se od těch nejlepších kuchařů, baristů,  barmanů a cukrářů.

V rámci Střediska volného času si každý může najít aktivity podle svých zájmů a preferencí, obohatit se novými zážitky, věnovat se tomu, co ho baví a v tom se zdokonalovat.

Těšíme se na vás!!!

Bližší informace o aktuální nabídce kroužků a přihlášku naleznete zde.