Mimořádný úspěch našich cukrářek

Mimořádného úspěchu dosáhly naše cukrářky, žákyně třetího a druhého ročníku Tereza Zelená, Anna Poulová, Karolína Švárová, Kristýna Stejskalová.

Mimořádného úspěchu dosáhly naše cukrářky, žákyně třetího a druhého ročníku Tereza Zelená, Anna Poulová, Karolína Švárová, Kristýna Stejskalová, v neděli 5. února 2017 v Brně na soutěži o nejvtipnější a nejchutnější dort s tématem nové premiéry brněnského Divadla Bolka Polívky s názvem Šašek a syn. Čtyřčlenný tým našich žáků vypracoval v časovém limitu 6 hodin tříposchoďový dort ze sachr korpusu a náplní s příchutí černý rybíz a čokoláda. Dort našeho týmu byl tak profesionální, že nad výsledkem všichni žasli, jak precizní práci děvčata odvedla jak v modelování ozdob, tak i v obalování samotného dortu.

Zástupci brněnského Divadla Bolka Polívky, odborná komise i všichni diváci se shodli, že dort našich cukrářek zastupující SŠG Adolpha Kolpinga si zaslouží krásné první místo. Vítězný tým získal kurz na míru od Martina Beránka, 6 kg vysoce kvalitní čokolády Valrhona a vstupenky do divadla Bolka Polívky.

Děkujeme za perfektní reprezentaci naší školy a přejeme další úspěchy. Poděkování si také zaslouží tým UOV a UOP Jana Obrová, Renata Dvořáková a Iva Sýkorová za vedení, podporu a organizaci soutěže.


gallery